{{ collectionItem.textElement }}

Oferty: Tanie loty z Krakowa gdziekolwiek!

Pokaż więcej ofertOpóźniony lub odwołany lot? Uzyskaj nawet 2500 zł za każdego pasażera! Brak opłat wstępnych!Opóźniony lub odwołany lot? Uzyskaj nawet 2500 zł za każdego pasażera! Brak opłat wstępnych!
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze oferty z tanimi lotami, all inclusive, last minute, oraz pakietami city break!

Przewodnik po lotach Kraków

Jak znaleźć tanie loty z Krakowa?

Planowanie podróży z Krakowa z odpowiednim wyprzedzeniem to klucz do znalezienia tanich biletów lotniczych. Rozpocznij poszukiwania 2-3 miesiące przed datą wylotu, aby skorzystać z najlepszych ofert cenowych i uniknąć wysokich cen w ostatniej chwili.

Alternatywne loty z Krakowa

Nie ograniczaj się tylko do lotów z Krakowa. Rozważ inne polskie miasta, takie jak Wrocław, Bydgoszcz, Warszawa, czy Lublin, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie atrakcyjnych cenowo biletów. Koleją dotrzesz do tych miast szybko i wygodnie, otwierając sobie drogę do jeszcze lepszych ofert.

City Break – idealny weekend z Krakowa

Skorzystaj z oferty City Break i spędź niezapomniany weekend, nie wydając majątku. Łączymy tanie loty z Krakowa z dobrymi hotelami, tworząc idealną ofertę na krótkie wyjazdy. Odkryj, dokąd możesz polecieć z Krakowa na weekendowy wypad.

Lotnisko Kraków Balice

Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice to drugi co do wielkości port lotniczy w Polsce, oferujący szeroką gamę połączeń krajowych i międzynarodowych. Dowiedz się, jakie są opcje dojazdu na lotnisko oraz z lotniska do centrum miasta, aby Twoja podróż rozpoczęła się jak najwygodniej.

Dojazd na lotnisko Kraków-Balice i z lotniska do centrum

Zaplanuj dojazd na lotnisko Kraków-Balice i z powrotem do centrum, wybierając pomiędzy samochodem, pociągiem Balice Ekspres, autobusem, czy taksówką. Poznaj szczegóły dotyczące parkingu na lotnisku, w tym opcje krótkiego i długiego postoju oraz możliwość rezerwacji miejsca online.

Złap oferty szybciej niż inni 😎

close icon
Zapisz się używając adresu e-mail
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.