{{ collectionItem.textElement }}
Blog

Wizz Air Rozszerza Ofertę Lotów z Gdańska ✈️: Nowe Trasy i Częstsze Połączenia

Wizz Air ogłosił nowe połączenia z Gdańska do Rzymu i Walencji, z planowanym rozpoczęciem lotów w kwietniu 2024 roku. Ponadto, linia lotnicza planuje zwiększenie częstotliwości lotów na istniejących trasach, co sprawi, że podróżowanie staje się jeszcze bardziej dostępne i atrakcyjne. 🌍✈️🌟

Opublikowano:

26 Października 2023

Wizz Air ma wspaniałe wiadomości dla miłośników podróży! Planują uruchomienie dwóch nowych połączeń z Gdańska, które na pewno ucieszą podróżnych. Już od 1 kwietnia 2024 roku będziecie mogli polecieć z Gdańska do Rzymu, a Wizz Air będzie obsługiwać tę trasę trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i piątki. Co więcej, oferta zostaje rozszerzona o loty do urokliwej Walencji w Hiszpanii, które rozpoczną się 31 marca 2024 roku, dostępne będą w czwartki i niedziele.

Ale to nie koniec dobrych wieści! Wizz Air planuje też poszerzyć swoją bazę w Gdańsku, dodając ósmy samolot w kwietniu 2024 roku. To oznacza, że będą częstsze połączenia na już istniejących trasach, między innymi do takich miejsc jak Barcelona, Hamburg, Stavanger, Bergen i Alesund. To wszystko to znakomite wieści dla pasjonatów podróży!

Warto wspomnieć, że Wizz Air to jedna z ulubionych linii lotniczych w Polsce, z szerokim wyborem tras. Port Lotniczy Gdańsk również odnotowuje imponujący wzrost liczby obsłużonych pasażerów, co może prowadzić do ustanowienia nowego rekordu. Czyż to nie wspaniałe wieści dla podróżujących?

Zdjęcie: Artur Voznenko (unsplash.com)