{{ collectionItem.textElement }}
14 Dni All Inclusive w Bułgarii! 🇧🇬 Hotel 4⭐, Loty z Krakowa ✈️
1924
/os
Oferta nieaktualna

Black Week

Niedodane do ulubionych
Niedodane do ulubionych
Niedodane do ulubionych
Dodane do ulubionych

Zapisuje...

All Inclusive

14 Dni All Inclusive w Bułgarii! 🇧🇬 Hotel 4⭐, Loty z Krakowa ✈️

Mamy dla Was atrakcyjną ofertę Last Minute na wakacje w Bułgarii! 🇧🇬 Wybierzcie się na 14-dniowy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu Tarsis ⭐⭐⭐⭐, położonym w Słonecznym Brzegu. W pakiecie znajdziecie również przeloty w obie strony z Krakowa ✈️ oraz opcję All Inclusive 🍴. Termin: 21 maja - 4 czerwca 2024 📅. Cena za osobę: tylko 1924 PLN!

1924
PLN

/os

Opublikowano:

12 Maja 2024

Hej Łowcy Okazji! 🏖️

Mamy dla Was fajną ofertę Last Minute na urlop w Bułgarii! 🇧🇬 Zaplanujcie 14-dniowy wypoczynek w czterogwiazdkowym hotelu Tarsis ⭐⭐⭐⭐, zlokalizowanym w Słonecznym Brzegu. Oferta obejmuje dodatkowo loty w dwie strony z Krakowa ✈️, oraz wyżywienie w formule All Inclusive 🍴. Termin: 21 maja - 4 czerwca 2024 📅. Specjalna cena: tylko 1924 PLN za osobę!

Tarsis ⭐⭐⭐⭐

Goście mogą dostać się na poszczególne poziomy kompleksu szybko i wygodnie za pomocą windy. Dopełnieniem komfortowego pobytu jest możliwość skorzystania z przechowalni bagażu, sejfu i kantoru wymiany walut. Wi-Fi umożliwia dostęp do internetu również w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Do dyspozycji gości jest restauracja, kawiarnia i bar. Udane zakupy zrealizujecie Państwo w supermarkecie oraz w pozostałych placówkach handlowych. W obrębie kompleksu znajduje się malowniczy ogród i plac zabaw. Na terenie hotelu znajduje się również pokój zabaw dla dzieci. Goście przybywający własnym autem skorzystać mogą z parkingu (bezpłatnie). Do pozostałych oferowanych na miejscu usług należą: 24-godzinna ochrona, wypożyczalnia samochodów, opieka medyczna, pralnia i usługi fryzjerskie. Istnieje możliwość skorzystania z transportu wahadłowego płatny. Podróżnych preferujących zapoznanie się z okolicą w sposób aktywny ucieszy z pewnością możliwość wypożyczenia rowerów. Wsparciem w sferze biznesowej jest faks.

🌴 Plaża:

Około. 800 m od piaszczystej plaży znajduje się hotel tylko dla dorosłych Tarsis Hotel & Aquapark, który jest szczególnie popularny wśród nowożeńców. Połączone jest ono bezpłatnym transportem wahadłowym. Na plaży dostępne są leżaki i parasole przeciwsłoneczne za opłatą.

🍴 Wyżywienie:

All Inclusive

🛌 Wasz Pokój:

Pokój, standardowy, balkon lub taras

Rezerwujcie, pakujcie walizki i spędźcie wspaniały czas w bułgarskim Słonecznym Brzegu! 🇧🇬

Skąd:

• Kraków

• Polska

Dokąd:

• Słoneczny Brzeg

• Bułgaria

Szczegóły:

💰 Cena: 1924 PLN/os

🗓️ Termin: 21 maja - 4 czerwca 2024

✈️ Wylot: Kraków

🌍 Destynacja: Sloneczny Brzeg, Bułgaria

🏨 Hotel: Tarsis ⭐⭐⭐⭐

🥘 Wyżywienia: All Inclusive

14 Dni All Inclusive w Bułgarii! 🇧🇬 Hotel 4⭐, Loty z Krakowa ✈️

Zdjęcia:

No items found.

Dodatkowe informacje:

• Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

• Źródło zdjęć: Wakacje.pl