{{ collectionItem.textElement }}
8 Dni z All Inclusive w Maroko! 🇲🇦 Hotel 5⭐, Wylot z Warszawy ✈️
2599
/os
Oferta nieaktualna

Black Week

Niedodane do ulubionych
Niedodane do ulubionych
Niedodane do ulubionych
Dodane do ulubionych

Zapisuje...

All Inclusive

8 Dni z All Inclusive w Maroko! 🇲🇦 Hotel 5⭐, Wylot z Warszawy ✈️

🌟 Last Minute: Luksusowe Wakacje w Maroko! 🇲🇦 Spędźcie 8 dni w 5⭐ hotelu Oasis Saidia Palace & Blue Pearl, z All Inclusive. Loty w dwie strony z Warszawy wliczone w cenę! ✈️ Termin: 30 maja - 6 czerwca 2024. Cena: tylko 2599 PLN/os! 🏖️

2599
PLN

/os

Opublikowano:

9 Maja 2024

Cześć Łowcy Przygód! 🌅

🏝️ Zabierzcie się na ekstrawaganckie wakacje Last Minute do Maroko! 🇲🇦 8 dni w Oasis Saidia Palace & Blue Pearl 5⭐ z pełnym All Inclusive, plus loty w dwie strony z Warszawy ✈️. Termin: 30 maja - 6 czerwca 2024 📅. Tylko 2599 PLN/os! ✨

Oasis Saidia Palace & Blue Pearl ⭐⭐⭐⭐⭐

Maroko ma na Ciebie oko i zaprasza na urlop w orientalnym stylu. Czeka tu stylowy, nadmorski hotel z prywatną plażą i bogatą ofertą sportowo-rekreacyjną, w którym do dyspozycji są m.in. 3 baseny, korty tenisowe, boisko wielofunkcyjne oraz pole golfowe, dla najmłodszych Gości przygotowano Kids Club, a na relaks poleca się centrum wellness z basenem krytym i odprężającymi zabiegami. Znakomita lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do lokalnych atrakcji, sklepów i mariny, co spodoba się osobom zainteresowanym aktywnym wypoczynkiem połączonym z relaksem nad morzem.

🌴 Plaża:

hotelowa, piaszczysta, łagodne zejście do morza, bezpośrednio przy hotelu, dojście przez teren hotelu, bezpłatne parasole, leżaki i materace, ręczniki za kaucją (depozyt: ok. 10 EUR); bar Chiringuito (objęty all inclusive).

🛌 Wasz Pokój:

Pokój deluxe 2 os.

Rezerwujcie, pakujcie walizki i spędźcie rewelacyjny czas w słonecznym Maroko! 🇲🇦

Skąd:

• Warszawa

• Polska

Dokąd:

• Saidia

• Maroko

Szczegóły:

💰 Cena: 2599 PLN/os

🗓️ Termin: 30 maja - 6 czerwca 2024

✈️ Wylot: Warszawa

🌍 Destynacja: Saidia, Maroko

🏨 Hotel: Oasis Saidia Palace & Blue Pearl ⭐⭐⭐⭐⭐

🥘 Wyżywienia: All Inclusive

8 Dni z All Inclusive w Maroko! 🇲🇦 Hotel 5⭐, Wylot z Warszawy ✈️

Zdjęcia:

No items found.

Dodatkowe informacje:

• Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

• Źródło zdjęć: Itaka.pl