{{ collectionItem.textElement }}
All Inclusive w Abu Dhabi! 🇦🇪 Hotel 5⭐, Loty w Dwie Strony z Katowic ✈️
3335
/os
Oferta nieaktualna

Black Week

Niedodane do ulubionych
Niedodane do ulubionych
Niedodane do ulubionych
Dodane do ulubionych

Zapisuje...

All Inclusive

All Inclusive w Abu Dhabi! 🇦🇪 Hotel 5⭐, Loty w Dwie Strony z Katowic ✈️

Wakacje Last Minute w 🇦🇪 Zjednoczonych Emiratach Arabskich: loty w dwie strony z Katowic ✈️, pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu ⭐⭐⭐⭐⭐ Royal M Abu Dhabi, oraz All Inclusive 🍹! Termin: 18 - 26 maja 2024 📅. Cena: tylko 3335 PLN/os!

3335
PLN

/os

Opublikowano:

6 Maja 2024

Hej Łowcy Okazji! ☀️

Mamy dla Was bardzo fajną ofertę Last Minute na wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich 🇦🇪. Loty w dwie strony z Katowic ✈️, tydzień w pięciogwiazdkowym, luksusowym hotelu  ⭐⭐⭐⭐⭐ Royal M Abu Dhabi, oraz All Inclusive 🍹! Termin: 18 - 26 maja 2024 📅. Cena: tylko 3335 PLN/os!

Royal M Abu Dhabi ⭐⭐⭐⭐⭐

Piękny Royal M Hotel & Resort Abu Dhabi położony jest w samym sercu Abu Zabi, bezpośrednio nad morzem. Hotel znajduje się zaledwie kilka minut od słynnych centrów handlowych (centrum handlowe Khalidiyah Mall oddalone jest o około 4 km). Marina Walkway i "Corniche Beach" znajdują się zaledwie kilka minut spacerem od hotelu. Royal M Hotel Abu Dhabi znajduje się w pobliżu hotelowej piaszczystej plaży (bezpłatny transfer na plażę , w zależności od dostępności - Niewiążąca oferta , informacja w recepcji) . Na plaży dostępne są bezpłatne parasole, a lotnisko w Abu Zabi (AUH) oddalone jest od obiektu o około 38 km.

🌴 Plaża:

Royal M Hotel Abu Dhabi znajduje się w pobliżu hotelowej piaszczystej plaży (bezpłatny transfer na plażę , w zależności od dostępności - Niewiążąca oferta , informacja w recepcji) . Na plaży dostępne są bezpłatne parasole.

🍴 Wyżywienie:

All Inclusive

Śniadanie, obiad i kolacja, z reguły w formie bufetu, oraz przekąski w ciągu dnia. Lokalne wyselekcjonowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wybranych punktach (barach).

All inclusive dla klientów serwowane jest w godzinach od ok. 11:00 - do ok. 23:00 (więcej i dokładne informacji w recepcji).

🛌 Wasz Pokój:

Pokój Deluxe

Rezerwujcie, pakujcie walizki i ruszajcie na wakacje All Inclusive do Abu Dhabi! 🇦🇪

Skąd:

• Katowice

• Polska

Dokąd:

• Abu Dhabi

• Zjednoczone Emiraty Arabskie

Szczegóły:

💰 Cena: 3335 PLN/os

🗓️ Termin: 18 - 26 maja 2024

✈️ Wylot: Katowice

🌍 Destynacja: Abu Dhabi, ZEA

🏨 Hotel: Royal M Abu Dhabi ⭐⭐⭐⭐⭐

🥘 Wyżywienia: All Inclusive

all-inclusive-w-abu-dhabi-hotel-5-loty-w-dwie-strony-z-katowic

Zdjęcia:

No items found.

Dodatkowe informacje:

• Ceny są aktualne w momencie publikacji posta, na podstawie podanych przykładowych dat i mogą się zmieniać w zależności od dostępności. Ilość miejsc może być ograniczona. Mogą obowiązywać specjalne warunki.

• Źródło zdjęć: Wakacje.pl